Načítavam...

O nás

Dobrý deň Vážený zákazník,

Dovoľte, aby sme sa Vám najskôr predstavili. Firma Štefan Zgabur (Bestposters / Maliarske-platno) sídliaca v meste Snina v Slovenskej republike, ktorá vznikla v roku 2005 sa profesionálne špecializuje na maliarske plátno,výrobu obrazov a tlačou na maliarske plátno. Počas našej existencie sme vyrobili a predali už viac ako stotisíc obrazov a naši zákazníci sú prevažne z krajín Nemecka,Holandska a celej EÚ.

Ponúkame Vám metrážne maliarske plátno stočené na rolkach, maliarske plátna napnuté na slepých rámoch (Blind-rámy), vysoko kvalitnú ekosolventnú tlač na plátno, drevené blind rámy, ako aj kompletnú výrobu obrazov.

Celý výrobný proces od výroby rámov, napínanie plátna na rámy, príprava na tlač ako aj samotná tlač je plne v našej réžii. Vďaka tomu vieme promptne a flexibilne reagovať na požiadavky zákazníka a zaručiť bezkonkurenčnú kvalitu a cenu našich obrazov. Ak máte záujem o maliarske plátna rozmerov a hrúbok rámu ktoré sa nenachádzajú v našom cenníku ani v eshope nezúfajte, firma Bestposter vám na objednávku vyrobí obrazy podľa vašich požiadaviek a to v čo najkratšom čase.

Maliarske plátno

Ponúkame vysoko kvalitné šepsované maliarske plátno značky Rubens 300g/m2, zložené zo 100% bavlny, ktoré má stredné veľkú štruktúru a je vhodné pre všetky druhy farieb. Toto maliarske plátno vám ponúkame ako metražné stočené v rolkách v rôznej šírke a dĺžke, môžete si tak prispôsobiť veľkosť obrazu podľa vašich predstáv a požiadavok. Metrážne plátna je však nutné zarámovať, ale môžete si aj vybrať z našej širokej ponuky kvalitných šepsovaných bavlnených plátien natiahnutých na ľahkom drevenom blind-ráme, ktoré už nieje potrebné dodatočne viac rámovať.

Maliarske plátna na ráme

Vysoko kvalitné sepšované bavlnené maliarske plátno je natiahnuté na ráme, ktorý je zhotovený z ľahkých ale pevných profilových líšt vyrobených z kvalitného smrekového dreva vysušeného na 12% vlhkosť. Plátno je pevne natiahnuté cez hrany rámu a pripevnené k spodnej časti rámu a vďaka tomu je možné maľovať aj na bočné hrany obrazu. Preto už nieje potrebné obraz rámovať.

Tlačené obrazy

Ponúkame Vám vysoko kvalitnú tlač na plátno. Venujeme veľkú pozornosť kvalite materiálov na výrobu - vysokokvalitná ekosolventná tlač v kombinácii s plátnom Rubens 300g/m2 zaručuje vysokú odolnosť a trvácnosť našich materiálov. Najkvalitnejšie farby s UV odolnosťou zaručujú pestrosť a stálosť farieb po dobu minimálne 50 rokov v interiéry.

Obraz z vašej fotografie

Vyrobíme Vám aj obraz z vašej fotografie podľa vašich predstáv. Stačí ak nám len pošlete emailom vašu fotku príp.obrázok, uvediete veľkosť obrazu podľa vašich predstáv a mi vám následne fotku upravíme a vytlačíme na maliarske plátno či iný vami požadovaný materiál. Plátno vám natiahneme na slepý rám, obraz dôkladne zabalíme do ochrannej fólie a kartonóvého obalu a pošleme poštou(kuriérom)na vami zadanú adresu. Výhoda slepého rámu (blind-rám) je v tom, že obrazy sú priamo pripravené na zavesenie na stenu a nieje ich potrebné dodatočne rámovať. Obrazy sú napínané tak, že plátno je potlačené aj v zalomených častiach. Pri pohľade z boku na daný obraz nevidíte žiadnu nepotlačenú plochu. Cenník nájdete na našej stránke v kategórii: Tlačené obrazy na ráme ako aj v eshope.
Vybrať si môžete z našej širokej ponuky tlačených obrazov na ráme. Na výber máte z veľkého množstva druhov motívov obrazov. V ponuke máme aj viac-dielne obrazy. Môžete si vybrať 2,3,4 alebo dokonca 5-dielne obrazy v rôznych kombináciách veľkostí obrazov. Tieto obrazy sú štýlovým a moderným doplnkom v každom interiéry.

Keďže na trhu s týmto sortimentom pracujeme už nejaký ten čas, dovoľujeme sa Vám v našom on-line obchode na stránke www.bestposters.eu zaručiť špičkovú kvalitu a najnižšiu cenu na trhu pri všetkých našich výrobkoch.

Budeme veľmi radi, ak v našom obchode nájdete to, čo hľadáte a samozrejme uvítame akékoľvek rady, nápady, návrhy,  ktoré by mohli napomôcť ešte viac zlepšiť vašu spokojnosť pri nakupovaní v našom on-line internetovom obchode.

Prajeme Vám prijemne strávený čas na našej stránke a dúfame, že nájdete to čo hľadáte.

Pekný deň praje
Štefan Zgabur.